top of page

Гарантія, обмін і повернення

Наступна інформація домовляється про умови повернення та гарантії на товари, куплені на цьому сайті.
Всі умови гарантії діють в рамках Закону України про захист прав споживачів і регулюються законодавством України.

 

Гарантійний ремонт

При виникненні проблем у процесі експлуатації виробу, звертайтеся виключно в наш магазин.

В термін гарантійного ремонту входить термін діагностики товару (від 1 до 14 днів).

У разі відсутності в сервісному центрі ремонтних запчастин за погодженням з Покупцем термін гарантійного ремонту може бути продовжений до моменту надходження необхідних запчастин в сервісний центр.

У разі неможливості ремонту проводиться заміна вироби на таке ж або аналогічне. Операція по заміні виробу проводиться після обов'язкового тестування вироби в сервісному центрі.

*Переконливе прохання при зверненні в сервісний центр надавати виріб в повній комплектації. Це забезпечить коректне визначення несправності та заощадить Ваш час в разі необхідності заміни вироби на нове.

 

Обмін товару або грошове відшкодування

Згідно із Законом про права споживачів Ви можете відмовитися від проданого нами впродовж 14 (чотирнадцяти) днів. Товар повинен бути повернутий у повній комплектації.

 

Гарантія на всі наші вироби 12 місяців з моменту оплати. Також ви можете розраховувати на онлайн підтримку навіть після закінчення терміну гарантії. Якщо у вас виникли проблеми з нашими виробами зв'яжіться з нами custommodsff@gmail.com

Відміна замовлення. Повернення грошей.

Ви можете скасувати ваше замовлення до його відправлення, і ми повернемо вам гроші.

  • Якщо ви купуєте товар у наявності, то ми утримуємо комісію 5% від суми товару.

  • Якщо ви купуєте виріб на замовлення, то ми можемо виставити ваше замовлення в нашому магазині. Коли його куплять, ми повернемо вам гроші з утриманням комісії 25%. Також ми можемо повернути гроші одразу з утриманням комісії 50%.

 
bottom of page