Screenshot_19_edited.jpg

Відповіді на типові Питання

 

Корпуса.
 

 • Алюміній або Сталь? 
  Сталь та алюміній відрізняються за своїми властивостями та ціною. Алюміній легше стали більш ніж удвічі, а також набагато ефективніше передає тепло. Вага та передача тепла – важливі властивості для ігрового міні комп'ютера. Перевага сталі у дешевшій вартості матеріалу та різання лазером, а також у трохи більшій міцності.
   

 • Міцніше чи повністю Сталеві корпуси?
  Ми не пускали корпуси під прес, щоб встановити точно. Однак можемо запевнити вас, що всі наші корпуси є досить міцними. Сталеві корпуси виготовляються з листового металу товщиною мінімум 1мм. Алюмінієві частини з листа від 1 до 2х мм, спеціального сплаву у складі якого є магній. Цей досить міцний сплав часто використовують у кораблі та авіа будові. Попри те, що корпуси досить міцні, варто пам'ятати, що зібраний навіть у маленькому корпусі FX 4.7L комп'ютер може важити 4-5кг. За такої ваги падіння навіть з метрової висоти, наприклад, зі столу, може серйозно деформувати корпус і пошкодити комплектуючі всередині. 

Збірка ПК в міні Корпусі.
 

 • Наскільки складно? 
  Якщо у вас є досвід складання повнорозмірних ПК, то подивившись наші відео інструкції, ви зможете без особливих проблем зібрати комп'ютер в наших корпусу. Ті, хто не має досвіду, але хоче навчитися самостійно збирати збірки, радимо, більш уважно дивитися наші відео огляди й інструкції і якщо, що не зрозуміло, питати.