top of page
Screenshot_19_edited.jpg

Відповіді на типові Питання

 

Корпуса.
 

 • Алюміній або Сталь? 
  Сталь та алюміній відрізняються за своїми властивостями та ціною. Алюміній легше стали більш ніж удвічі, а також набагато ефективніше передає тепло. Вага та передача тепла – важливі властивості для ігрового міні комп'ютера. Перевага сталі у дешевшій вартості матеріалу та різання лазером, а також у трохи більшій міцності.
   

 • Міцніше чи повністю Сталеві корпуси?
  Ми не пускали корпуси під прес, щоб встановити точно. Однак можемо запевнити вас, що всі наші корпуси є досить міцними. Сталеві корпуси виготовляються з листового металу товщиною мінімум 1мм. Алюмінієві частини з листа від 1 до 2х мм, спеціального сплаву у складі якого є магній. Цей досить міцний сплав часто використовують у кораблі та авіа будові. Попри те, що корпуси досить міцні, варто пам'ятати, що зібраний навіть у маленькому корпусі FX 4.7L комп'ютер може важити 4-5кг. За такої ваги падіння навіть з метрової висоти, наприклад, зі столу, може серйозно деформувати корпус і пошкодити комплектуючі всередині. 

Збірка ПК в міні Корпусі.
 

 • Наскільки складно? 
  Якщо у вас є досвід складання повнорозмірних ПК, то подивившись наші відео інструкції, ви зможете без особливих проблем зібрати комп'ютер в наших корпусу. Ті, хто не має досвіду, але хоче навчитися самостійно збирати збірки, радимо, більш уважно дивитися наші відео огляди й інструкції і якщо, що не зрозуміло, питати.

   

 • Фахівці зі складання комп'ютера   
  Ми можемо зібрати комп'ютер для вас в одному з наших корпусів. Оскільки, у нас індивідуальний підхід і ми не робимо збірки заздалегідь. Напишіть нам на пошту custommodsff@gmail.com або в соц. мережах, для яких завдань потрібен комп'ютер, який бюджет і ваші уподобання. Ми запропонуємо кращу збірку за ціною і якістю.

  Ми не відправляємо зібрані ПК в інші країни, оскільки, не можемо гарантувати збереження посилки. Також, такі посилки можуть обкладатися податком вашої країни. Рекомендуємо знайти фахівця по збірці в вашій країні. 

 

Комплектуючі.
 

 • Які корпуси сумісні з micro ATX та ATX материнськими платами?
  Зараз ми готуємо нову модель корпусу, який підтримуватиме материнські плати формату micro ATX та ATX. 

   

 • Чи можна вважати mini ITX формат повноцінним?
  Сучасні материнські плати формату mini-ITX мають досить фаз живлення, що дозволяє встановлювати на них потужні процесори, такі як intel Core i9 або AMD RYZEN9. Також, деякі топові моделі mini-ITX плат підтримують ОЗУ об'ємом до 64Gb, що працює у двох канальному режимі. Що, стосується підтримки високої частоти оперативної пам'яті, то саме на mini-ITX платах встановлюють рекорди по розгону оперативної пам'яті.
      На Більшість відеокарт формату mini-ITX встановлюють звичайний GPU, як на референсних моделях і досить фаз живлення для роботи відеокарти. Однак, немає запасу для розгону відеокарти, та й урізана система охолодження не дозволить їх розганяти.
      На комплектуючих формату mini-ITX, приблизно, така ж кількість роз'ємів, як і на великих варіантах. Також, деякі плати mini-ITX мають вбудовані модулі Wi-Fi й Bluetooth для бездротового підключення пристроїв і передачі даних.

   

 • Чи сильно гріються і шумлять міні відеокарти?
  Наприклад, сучасна модель MSI RTX3060ti aero mini  має скромну систему охолодження у вигляді алюмінієвого радіатора пронизаного всього чотирма мідними випарними трубками та одного 90мм вентилятора. Чи достатньо такого охолодження? Цілком! Температури під навантаженням приблизно, як у великих побратимів. Відеокарта сама управляє оборотами вентилятора і при 100% навантаженні не розкручує його на максимум, як наслідок прийнятні показники шуму.
       Звичайно, у різних виробників різні системи охолодження і, як наслідок показники температури та шуму можу відрізнятися.

   

 • Чи буде гірше працювати відеокарта підключена через riser?
  У більшості наших міні корпусів відеокарти підключаються до материнської плати через riser шлейф. Не всі riser шлейфи виконані за технологією і можуть забезпечити якісний сигнал. Як правило дешеві екземпляри часто дають збій. Ми пропонуємо до покупки з нашими корпусами тільки перевірені та надійні riser шлейфи.

   

 • Який Кулер для охолодження ЦП вибрати?
  Ми розуміємо, що вибрати відповідний за розміром, вартості та ефективності Кулер для міні, ПК завдання не просте. Ми намагаємося стежити за новинками у світі SFF комплектуючих, в тому числі систем охолодження ЦП. На найцікавіші екземпляри ми робимо відео огляди на нашому YouTube каналі. Також ми створили спеціальну ТАБЛИЦЮ для порівняння міні Кулерів яку постійно оновлюємо.

   

 • Flex ATX 1U блоки живлення?
  Як і у випадку з кулером вибір блоку живлення для моделей Корпусів FX  і SL2 завдання не з легких. У місцевих магазинах може взагалі не бути такого формату БЖ або одиничні екземпляри. У нашому магазині ви можете купити комплект Корпус + БЖ з укороченими кабелями для зручності складання. Також у нашій ТАБЛІЦЕ можна подивитися, які існують моделі та прочитати специфікацію.
  Фірмові БЖ flex ATX дуже надійні оскільки проектуються для серверів працюють 24/7. Незважаючи, на свою надійність лише одиничні екземпляри flex БЖ можна назвати тихими. Це пов'язано зі сферою їх використання, а саме серверні де рівень шуму не так важливий. Останнім часом, деякі виробники все ж випускають моделі для персональних міні комп'ютерів. Першою, хоча і не дуже тихою, такою моделлю можна вважати SilverStone FX350-G. А найбільш вдалий, як по тиші, так і продуктивності вийшла модель FSP guru300W.

 
 
 
 

Запитуйте, відповімо

Надіслано. Дякую!

Або через соціальні мережі

 • facebook
 • instagram
 • Без имени-1
bottom of page