top of page
lavky.png

Оплата та доставлення

Наша компанія розміщена на платформі Wix.com. Wix.com надає нам онлайн-платформу, яка дозволяє нам продавати наші продукти та послуги вам. Ваші дані можуть зберігатися через сховище даних Wix.com, бази даних і загальні додатки Wix.com. Вони зберігають ваші дані на захищених серверах за брандмауером (фаєрволом).

Всі шлюзи прямої оплати, пропоновані Wix.com і використовуються нашою компанією, відповідають стандартам PCI-DSS, які управляються Радою за стандартами безпеки PCI, що є спільним зусиллям таких брендів, як Visa, MasterCard, American Express і Discover. Вимоги PCI-DSS допомагають забезпечити безпечну обробку інформації про кредитну картку нашим магазином і його постачальниками послуг.

 

Оплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com. Безпека оплати підтверджена міжнародним аудитом PCI DSS. Служба підтримки:

тел. +380 (44) 2000902, support@portmone.com

 

Також ви можете оплатити наші товари за допомогою PayPal. Після оформлення замовлення наш менеджер надасть пряме посилання на оплату. Товар також буде продубльований на торговому майданчику lavky.com

 
nova–poshta-15-long_320px.png
EMS-Logo.png
Screenshot_11.jpg

Доставлення по Україні здійснюється транспортною компанією

ТОВ «Нова Пошта» novaposhta.ua Контакт-центр: 0-800-500-609

Також ви можете оплатити товар при отриманні в відділеннях "Нової Пошти".

Після відправки ви отримаєте трек номер для відстеження посилки.

Доставлення в інші країни здійснюється міжнародною транспортною  компанією EMS (Express Mail Service) через ukrposhta.ua

Контакт-центр: 0-800-300-545 ukrposhta@ukrposhta.ua

Відправлення EMS доставляють виключно авіаперевізником і обробляють пріоритетним порядком як в Україні, так і в країні призначення, тому середній загальний термін доставлення для більшості країн становить 7-10 днів. Згідно зі стандартами Всесвітнього поштового союзу, відправлення EMS в країні призначення вручаються за адресою одержувача.

Після відправки ви отримаєте трек номер для відстеження посилки.  

bottom of page