top of page

Сторінка підтримки
для моделі FX 4.9L

 
 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

2.jpg
 • Підготовка. 

  Переконайтеся, що ваші комплектуючі для збирання відповідають специфікаціям корпусу.

  Демонтуйте кришки відкрутивши гвинти та зсунувши їх униз. 

 • Встановлення материнської плати (МП).

  Корпус підтримує МП формату mini-ITX. Ознайомтеся з інструкцією до материнської плати. Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь вказівок виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі перед монтажем МП. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати відеокарту, а також роз'єм кнопки включення. Дуже акуратно заведіть МП в корпус, поклавши на стійки. Прикрутіть МП до корпусу, використовуючи гвинти та магнітну викрутку.

38.jpg
25.jpg
 • Встановлення Блоку Живлення (БЖ).

  Корпус підтримує встановлення БЖ формату flex 1U. Якщо ваш БЖ має модульне підключення кабелів, рекомендуємо під'єднати необхідні перед встановленням у корпус. Встановіть БЖ у корпус і прикрутіть гвинтами. Під'єднати кабелі до материнської плати.

 
 • Встановлення відеокарти.
  Пропустіть цей крок, якщо не плануєте використовувати відеокарту.

  Відкрутіть куточок кріплення від корпусу. Під'єднати додаткове живлення відеокарти, якщо це передбачено виробником відеокарти, до її монтажу (дивіться інструкцію щодо встановлення вашої відеокарти у комплекті постачання відеокарти). Заведіть відеокарту в корпус, встановіть у роз'єм PCIe x16 riser шлейф до упору. Прикрутіть відеокарту до корпусу, використовуючи кріпильний куточок.

 
36.jpg
29.jpg
 • Встановлення 2.5" Накопичувача.
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувач.

  Під'єднати інтерфейс до накопичувача. Прикрутіть накопичувач до корпусу під відеокартою.  

 
 • Фінальна збірка.

  Акуратно Покладіть всі кабелі, використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте, чи всі кабелі підключені. Встановіть кришки на корпус і прикрутіть гвинтами.

 
39.jpg
bottom of page