top of page

Сторінка Підтримки для

корпусів SX2 7.5L

 
 

    На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію, для збірки Комп'ютера в нашому корпусі SX2 7.5L. Збірка в невеликих корпусах може бути непростим через компактного розташування комплектуючих. Наші поради допоможуть вам зібрати комп'ютер швидко і правильно. Просто дотримуйтесь наших порад і рекомендацій.

 

    Збірка Комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Якщо ви не володієте достатнім досвідом і знаннями по збірці, ви можете звернутися до нас. 

61.jpg
Screenshot_4.jpg
Screenshot_13.jpg
49.jpg
50.jpg
34.jpg
 1. Підготовка.
  Відкрутіть гвинти, які утримують кришки, знизу корпусу і ззаду. Посуньте кришки в сторону і демонтуйте їх. Переконайтеся, що ваші комплектуючі відповідають специфікації корпуса SX2 7.5L. Якщо у вас є сумніви ви можете звернеться до нас за допомогою.

   

 2. Установка Блоку Живлення.
  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L (при установці БЖ формату SFX-L ви не зможете встановити СРО*, дивись пункт 4) Якщо у вашого БЖ модульне підключення кабелів, під'єднайте тільки ті, що необхідні. Відкрутіть гвинти, що кріплять кріплення для БЖ, прикрутіть це кріплення до БЖ використовуючи гвинти з КПК (комплект поставки корпусу) або БЖ. Під'єднайте силовий кабель до гнізда С14 на БЖ, потім заведіть БЖ з кріпленням в корпус і прикрутіть його на місце. Внутрішній силовий кабель буває двох типів:

  -Тип А -
  ​Silverstone: SX1000; SX800-LTI; SX750; SX600-G; NJ450-SXL; ST45SF-G
  Chieftec: Compact series; SFX-350BS-L; SFX-500GD-C
  Seasonic Focus;
  Lian-Li
  Thermaltake Toughpower 
  Enermax
  Fractal Design ION
  IN WIN BN / CN
  -Тип В
  Silverstone: SX700-PT; SX700-LPT; SX700-G; SX650-G; SX550; SX500-G; SX500-LG; SX450-B; ST45SF; SX300-B; ST30SF
  Chieftec SFX-250VS; SFX-350BS; SFX-450BS;  SFX-450BS;
  Corsair SF
  be quiet!
  Zalman ZM-FX
  FSP sfx PROEVGA SuperNOVA
  AeroCool SX
  IN WIN CS
  Kolink
  Cooler Master V

   

 3. Установка вентилятора 92мм.
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте встановити корпусний вентилятор зверху. У корпус можна встановити кілька вентиляторів. Один у верх над материнською платою розміром 92х92х14мм, інший під БЖ (дивись пункт 5). Перед установкою прикрутите до вентиляторів гріль-решітку. Заведіть вентилятор всередину корпусу і прикрутіть його.

   

 4. Установка СРО.
  Пропустіть цей крок якщо плануєте використовувати повітряний кулер. В даний корпус можна встановити компактну СРО (Систему рідинного охолодження) для ЦП, наприклад Asetec 645LT. Радіатор з 92мм slim вентилятором (використовуйте гриль-решітку для захисту вентилятора) встановити під БЖ формату SFX (формат SFX-L НЕ сумісний!) Для більш зручної установки радіатора, відкрутіть гвинти спереду і знизу корпусу. Акуратно розведіть елементи корпусу, заведіть радіатор і зафіксуйте його. Зведіть корпус і закрутіть гвинти.

   

 5. Установка материнської плати.
  Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту.

   

 6. Установка 2.5" накопичувачів.
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувач. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Прикрутите до накопичувача латунні стійки, а потім прикрутить його до корпусу. Також замість 2.5" накопичувача в корпус може бути встановлений вентилятор 92х92мм. Рекомендуємо встановити гриль-решітку на вентилятор зверху для запобігання потрапляння проводів у вентилятор.

   

 7. Установка Відеокарти.
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту.  Приєднати додаткове живлення відеокарти, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти) до її монтажу. Заведіть відеокарту в корпус, встановіть в роз'єм PCIe x16 riser шлейфу до упору. Посуньте на шлейфі назад. Прикрутите відеокарту гвинтами використовуючи магнітну викрутку.

   

 8. Фінальна Збірка.
  Акуратно Покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель Кнопки включення. Запустіть комп'ютер і переконайтеся, що всі вентилятори можуть вільно працювати і їм ніщо не заважає. Тепер можна встановити кришки прикрутивши їх гвинтами.

 
 
bottom of page