top of page

Допомога у виборі відповідного Міні Корпусу.

Вибір МІНІ Корпуси може бути непростим завданням. Крім зовнішнього вигляду, майбутній Корпус повинен помістити всі необхідні комплектуючі. Вибір же комплектуючих, безпосередньо залежить від майбутніх завдань, які буде виконувати ваш ПК. Нижче ми постаралися показати, які моделі корпусів краще підходять для тих чи інших завдань.

31_edited.jpg
  • Моделі для ПК без відеокарт. Багато сучасних процесорів, як intel, так і AMD, мають вбудовану графіку, якою хоп. Збираючи комп'ютер без відеокарти, ви заощаджуєте бюджет. Якщо вам потрібен комп'ютер для сучасних ігор, то зверніть увагу на корпуси більшого об'єму.

 
SL1.png

Сама Компактна Модель, але Блок Живлення зовнішній. Це може бути плюсом, якщо ПК зібраний в ньому повісити за монітор. 

SL2.png

Трохи більша модель, але вже з внутрішнім БЖ формату flex 1U. Вага зібраного ПК в такому корпусі, приблизно 2 кг

SLM1m 2.png

Міцний алюмінієвий корпус та внутрішній блок живлення. Якщо потрібний портативний ПК з внутрішнім блоком живлення, то цей корпус для вас.

45_edited.jpg
  • Моделі для Подорожей. Максимально легкий і компактний! Саме, такий повинен бути комп'ютер для тих, хто часто носить його з собою. Звичайно, розмір обраної моделі повинен відповідати майбутнім завданням. Якщо це малопотужний ПК, наприклад, для перегляду YouTube, то вам цілком підійдуть моделі зі списку вище☝. Якщо ж комп'ютер для чогось більшого, наприклад, для сучасних ігор, то інтегрованої в ЦП графіки буде недостатньо. Добре, що деякі виробники роблять компактні екземпляри навіть потужних відеокарт, наприклад з відеочіпами RTX3060. Найкомпактнішим варіантом внутрішнього БЖ, вважаємо формат flex ATX 1U. Потужність таких БЖ може досягати 600W! 

 
SLM1.png

Модель корпусу виконана в slim форматі, що може бути дуже зручно при транспортуванні. Також корпус виконаний повністю з алюмінію, що робить його дуже легким. Недолік може тільки в зовнішньому блоку живлення.

FX.png

Трохи більша модель, але вже з внутрішнім БЖ формату flex 1U. Вага зібраного ПК в такому корпусі, приблизно, буде 3-4кг. Ідеальний формат для компактного ПК.

SXM 6.3L.png

Відмінність від FX 4.7L в більш поширеному форматі БЖ і це SFX, а також SFX-L. Як наслідок більший обсяг і трохи більшу вагу. Не вибирайте моделі з вікнами якщо збираєтеся в подорож.

18_edited.jpg
  • Для продуктивних ПК. Міні не означає малопотужний! У наших міні корпусах, цілком можна зібрати потужний комп'ютер для геймінгу, стрімінгу, відео монтажу та інших ресурсомістких завдань. Топові материнські плати формату mini-ITX, цілком можна використовувати для основи при споруді ТОП ПК на процесорах intel Core i9 і AMD RYZEN 9. БЖ формату SFX можуть мати запас потужності до 800W, чого цілком вистачить для живлення відеокарт рівня Geforce RTX 3080 і ЦП!

 
SLM3.png

Сама компактна модель здатна вмістити самі топові відеокарти, наприклад RTX 3080. Також корпус добре вентилюється, що дозволяє ефективно охолоджувати комплектуючі.

SX2 7.5L.png

Хоча формат цієї моделі не дуже ідеальний для подорожей, все ж розмістимо його тут. Корпус вміщає повнорозмірні відеокарти та SFX блоки живлення. Також для охолодження ЦП можна використовувати СЖО від Asetec.

SX4.png

Корпуси за індивідуальним замовленням для найпродуктивніших ПК. Проєктуємо і робимо монтаж комплектуючих систем рідинного охолодження для вашої зручності.

bottom of page