top of page

Support page for

of SX2 7.5L cases

 
 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

3.jpg
 1. Preparation.
  Remove the screws that hold the covers in place at the bottom of the case and at the back. Push the covers aside and remove them. Make sure your components match the SX2 7.5L chassis specification. If you have doubts, you can contact us for help

 
 
 
24.jpg
Screenshot_4.jpg
 • Установка Блоку Живлення.
  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L (при установці БЖ формату SFX-L ви не зможете встановити СРО*, дивись пункт 4) Якщо у вашого БЖ модульне підключення кабелів, під'єднайте тільки ті, що необхідні. Відкрутіть гвинти, що кріплять кріплення для БЖ, прикрутіть це кріплення до БЖ використовуючи гвинти з КПК (комплект поставки корпусу) або БЖ. Під'єднайте силовий кабель до гнізда С14 на БЖ, потім заведіть БЖ з кріпленням в корпус і прикрутіть його на місце. Внутрішній силовий кабель буває двох типів:

 • -Тип А-
  Silverstone: SX1000; SX800-LTI; SX750; SX600-G; NJ450-SXL; ST45SF-G
  Chieftec: Compact series; SFX-350BS-L; SFX-500GD-C
  Seasonic Focus
  Lian-Li
  Thermaltake Toughpower 
  Enermax
  Fractal Design ION
  IN WIN BN / CN

 • Тип В-
  Silverstone: SX700-PT; SX700-LPT; SX700-G; SX650-G; SX550; SX500-G; SX500-LG; SX450-B; ST45SF; SX300-B; ST30SF
  Chieftec SFX-250VS; SFX-350BS; SFX-450BS;  SFX-450BS;
  Corsair SF
  be quiet!
  Zalman ZM-FX
  FSP sfx PROEVGA SuperNOVA
  AeroCool SX
  IN WIN CS
  Kolink
  Cooler Master V

9.jpg
 • Установка вентилятора 92мм.

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте встановити корпусний вентилятор зверху.

  У корпус можна встановити кілька вентиляторів. Один у верх над материнською платою розміром 92х92х14мм, інший під БЖ (дивись пункт 5). Перед установкою прикрутите до вентиляторів гріль-решітку. Заведіть вентилятор всередину корпусу і прикрутіть його.

 
Screenshot_13.jpg
49.jpg
 • Установка материнської плати.

   

  Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту.

105.jpg
 • Установка СРО.


  Пропустіть цей крок якщо плануєте використовувати повітряний кулер.

   

  В даний корпус можна встановити компактну СРО (Систему рідинного охолодження) для ЦП, наприклад Asetec 645LT. Радіатор з 92мм slim вентилятором (використовуйте гриль-решітку для захисту вентилятора) встановити під БЖ формату SFX (формат SFX-L НЕ сумісний!) Для більш зручної установки радіатора, відкрутіть гвинти спереду і знизу корпусу. Акуратно розведіть елементи корпусу, заведіть радіатор і зафіксуйте його. Зведіть корпус і закрутіть гвинти.

10.jpg
50.jpg
42.jpg
 • Установка 2.5" накопичувачів.

   

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувач. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Прикрутите до накопичувача латунні стійки, а потім прикрутить його до корпусу. Також замість 2.5" накопичувача в корпус може бути встановлений вентилятор 92х92мм. Рекомендуємо встановити гриль-решітку на вентилятор зверху для запобігання потрапляння проводів у вентилятор.

 • Установка Відеокарти.

   

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту.  Приєднати додаткове живлення відеокарти, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти) до її монтажу. Заведіть відеокарту в корпус, встановіть в роз'єм PCIe x16 riser шлейфу до упору. Посуньте на шлейфі назад. Прикрутите відеокарту гвинтами використовуючи магнітну викрутку.

35.jpg
104.jpg
106.jpg
 • Фінальна Збірка.

  Акуратно Покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель Кнопки включення. Запустіть комп'ютер і переконайтеся, що всі вентилятори можуть вільно працювати і їм ніщо не заважає. Тепер можна встановити кришки прикрутивши їх гвинтами.

37.jpg
bottom of page