top of page

Support page for

of SLM3 7.5L cases

 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

21.jpg
17.jpg

 1. Preparation. Remove the screws as shown in the photo on the left for revision 3. If you have a revision 4 case, then put the case horizontally (power button on the left) and remove the screws from the top and side, remove the cover. Make sure your components meet the specifications of the SLM3 7.5L case. If you have any doubts, you can contact us for help.

 • Установка Блоку Живлення.

  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L.
  Відкрутіть від корпусу кріплення БЖ. Прикрутіть його до блока живлення гвинтами з КПК (Комплект Постачання Корпусу). Встановіть БЖ із закрученим кріпленням у корпус та прикрутіть його гвинтами до корпусу. Увімкнути кабель живлення з кутовим роз'ємом до БЖ. Встановіть перемикач мережі на БЖ у положення "увімкнено", якщо такий є.

 
30.jpg
32.jpg
15.jpg

 • Установка 2.5" накопичувачів.

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувачі. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Відкрутіть кріпильну пластину від корпусу. прикрутіть до неї один або два накопичувачі. Прикрутіть пластину із накопичувачами до корпусу гвинтами.

28.jpg

 • Установка Відеокарти. 
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту. 

  Приєднати додаткове живлення відеокарти, до її монтажу, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти). Відкрутіть від корпусу куточок для кріплення відеокарти. Якщо необхідно, змініть положення різер шлейфу для відеокарти. Встановіть відеокарту в ризер шлейф і прикрутіть її до корпусу.

 
14.jpg
9.jpg
 • Установка материнської плати. 

  Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. 

2.jpg
13.jpg

 • Фінальна Збірка.

  Акуратно покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель кнопки включення.  Тепер можна встановити кришку прикрутивши їх гвинтами. Також прикрутіть вертикальну підставку.

 
 
 
11.jpg
6.jpg
bottom of page