top of page

Сторінка підтримки
для моделі SX5 13L

 
 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

3.jpg
 • Підготовка.
   

  Відкрутіть гвинти, які утримують кришки, знизу корпусу і ззаду. Посуньте кришки в сторону і демонтуйте їх. Переконайтеся, що ваші комплектуючі відповідають специфікації корпуса SX2 7.5L. Якщо у вас є сумніви ви можете звернеться до нас за допомогою.

24.jpg
Screenshot_4.jpg
 • Установка Блоку Живлення.
  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L (при установці БЖ формату SFX-L ви не зможете встановити СРО*, дивись пункт 4) Якщо у вашого БЖ модульне підключення кабелів, під'єднайте тільки ті, що необхідні. Відкрутіть гвинти, що кріплять кріплення для БЖ, прикрутіть це кріплення до БЖ використовуючи гвинти з КПК (комплект поставки корпусу) або БЖ. Під'єднайте силовий кабель до гнізда С14 на БЖ, потім заведіть БЖ з кріпленням в корпус і прикрутіть його на місце. Внутрішній силовий кабель буває двох типів:

 • -Тип А-
  Silverstone: SX1000; SX800-LTI; SX750; SX600-G; NJ450-SXL; ST45SF-G
  Chieftec: Compact series; SFX-350BS-L; SFX-500GD-C
  Seasonic Focus
  Lian-Li
  Thermaltake Toughpower 
  Enermax
  Fractal Design ION
  IN WIN BN / CN

 • Тип В-
  Silverstone: SX700-PT; SX700-LPT; SX700-G; SX650-G; SX550; SX500-G; SX500-LG; SX450-B; ST45SF; SX300-B; ST30SF
  Chieftec SFX-250VS; SFX-350BS; SFX-450BS;  SFX-450BS;
  Corsair SF
  be quiet!
  Zalman ZM-FX
  FSP sfx PROEVGA SuperNOVA
  AeroCool SX
  IN WIN CS
  Kolink
  Cooler Master V

9.jpg
 • Установка вентилятора 92мм.

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте встановити корпусний вентилятор зверху.

  У корпус можна встановити кілька вентиляторів. Один у верх над материнською платою розміром 92х92х14мм, інший під БЖ (дивись пункт 5). Перед установкою прикрутите до вентиляторів гріль-решітку. Заведіть вентилятор всередину корпусу і прикрутіть його.

 
Screenshot_13.jpg
49.jpg
 • Установка материнської плати.

   

  Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту.

105.jpg
 • Установка СРО.


  Пропустіть цей крок якщо плануєте використовувати повітряний кулер.

   

  В даний корпус можна встановити компактну СРО (Систему рідинного охолодження) для ЦП, наприклад Asetec 645LT. Радіатор з 92мм slim вентилятором (використовуйте гриль-решітку для захисту вентилятора) встановити під БЖ формату SFX (формат SFX-L НЕ сумісний!) Для більш зручної установки радіатора, відкрутіть гвинти спереду і знизу корпусу. Акуратно розведіть елементи корпусу, заведіть радіатор і зафіксуйте його. Зведіть корпус і закрутіть гвинти.

10.jpg
50.jpg
42.jpg
 • Установка 2.5" накопичувачів.

   

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувач. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Прикрутите до накопичувача латунні стійки, а потім прикрутить його до корпусу. Також замість 2.5" накопичувача в корпус може бути встановлений вентилятор 92х92мм. Рекомендуємо встановити гриль-решітку на вентилятор зверху для запобігання потрапляння проводів у вентилятор.

 • Установка Відеокарти.

   

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту.  Приєднати додаткове живлення відеокарти, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти) до її монтажу. Заведіть відеокарту в корпус, встановіть в роз'єм PCIe x16 riser шлейфу до упору. Посуньте на шлейфі назад. Прикрутите відеокарту гвинтами використовуючи магнітну викрутку.

35.jpg
104.jpg
106.jpg
 • Фінальна Збірка.

  Акуратно Покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель Кнопки включення. Запустіть комп'ютер і переконайтеся, що всі вентилятори можуть вільно працювати і їм ніщо не заважає. Тепер можна встановити кришки прикрутивши їх гвинтами.

37.jpg
bottom of page