top of page

Сторінка підтримки

для моделі SLM4 10L

 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

24.jpg
2.jpg
 • Підготовка. 

  Відкрутіть гвинти

  Переконайтеся, що ваші комплектуючі відповідають специфікації корпуса SLM3 7.5L. Якщо у вас є сумніви ви можете звернутись до нас за допомогою

 
22.jpg
 • Установка Блоку Живлення.

  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L.
  Відкрутіть від корпусу кріплення БЖ. Прикрутіть його до блока живлення гвинтами з КПК (Комплект Постачання Корпусу). Встановіть БЖ із закрученим кріпленням у корпус та прикрутіть його гвинтами до корпусу. Увімкнути кабель живлення з кутовим роз'ємом до БЖ. Встановіть перемикач мережі на БЖ у положення "увімкнено", якщо такий є.

 
27.jpg
 • Установка материнської плати. 

  Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. 

21.jpg
38.jpg
20.jpg

 • Установка Відеокарти. 
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту. 

  Приєднати додаткове живлення відеокарти, до її монтажу, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти). Відкрутіть від корпусу куточок для кріплення відеокарти. Якщо необхідно, змініть положення різер шлейфу для відеокарти. Встановіть відеокарту в ризер шлейф і прикрутіть її до корпусу.

 
30.jpg
37.jpg

 • Установка 2.5" накопичувачів.

  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувачі. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Відкрутіть кріпильну пластину від корпусу. прикрутіть до неї один або два накопичувачі. Прикрутіть пластину із накопичувачами до корпусу гвинтами.

Screenshot_3.jpg

 • Установка СРО.Залежно від розміру радіатора, змінюється допустима довжина відеокарти!
  Пропустіть цей крок якщо плануєте використовувати повітряний кулер.

  В даний корпус можна встановити компактну СРО (Систему рідинного охолодження) для ЦП, наприклад Asetec 645LT. Радіатори кріпляться до передньої панелі корпусу. Відкрутіть передню панель від корпусу. Прикрутіть до неї радіатор, використовуючи гвинти з КПК із головкою під потай. Прикрутіть передню панель до корпусу. 


  Розташування 1
  GPU mini-ITX: довжина <178mm, ширина <135mm, <два слоти (44мм) 

 • Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm

  СРО: тип Радіатора 120

   

  Розташування 2

  GPU mini-ITX: довжина <178mm, ширина <135mm, <два слоти

  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm

  СРО: тип Радіатора 120

   

  Розташування 3

  GPU mini: довжина <195mm, ширина <135mm

  <два слоти 

  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm

  СРО: тип Радіатора 92 (Asetek 645LT)

   

  Розташування 4

  GPU: довжина <305mm, ширина <135mm <два слоти (44мм) 

  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm

   

  Розташування 5

  GPU: довжина <300mm, ширина <135mm <три слоти (55мм) 

  Накопичувачі: SSD M.2 

 
Screenshot_4.png
15_edited.jpg

 • Фінальна Збірка.

  Акуратно покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель кнопки включення.  Тепер можна встановити кришку прикрутивши їх гвинтами. Також прикрутіть вертикальну підставку.

 
 
 
26.jpg
bottom of page