top of page

Сторінка підтримки
для моделі SLM1 3.9L

 
 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувача, якій вже збирав комп'ютери

А ще, корпус на цих фото, може трішки відрізнятись від того що в тебе, так буває, я роблю якісь зміни у майже кожній партії. 

1.jpg
 • Підготовка. 

  Переконайтеся, що ваші комплектуючі для збирання, відповідають специфікаціям корпусу.

  Розберіть корпус викрутивши гвинти викруткой.

 
28.jpg
27.jpg
 • Встановлення Блоку Живлення (БЖ).

  Корпус підтримує встановлення БЖ HDPlex 250W GaN AIO.

  Під'єднайте необхідні кабелі до блока живлення. Прикрутіть його до корпусу гвинтами та не забудьте встановити алюмінієву прокладку між БЖ та корпусом (якщо у вас в комплекті з корпусом їх дві, то встановіть дві).

 
25.jpg
26.jpg
 • Встановлення материнської плати (МП).

  Корпус підтримує налаштування МП формату mini-ITX. Ознайомтеся з інструкцією до материнської плати. Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь вказівок виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі перед монтажем МП. Дуже акуратно заведіть МП в корпус, поклавши на стійки. Прикрутіть МП до корпусу, використовуючи гвинти та викрутку.

 
 
22.jpg
 • Встановлення відеокарти.
  Пропустіть цей крок, якщо не плануєте використовувати відеокарту.

  Відкрутіть куточок кріплення від корпусу. Під'єднати додаткове живлення відеокарти, якщо це передбачено виробником відеокарти, до її монтажу (дивіться інструкцію щодо встановлення вашої відеокарти у комплекті постачання відеокарти). Заведіть відеокарту в корпус, встановіть у роз'єм PCIe x16 riser шлейф до упору. Прикрутіть відеокарту до корпусу, використовуючи кріпильний куточок.

 
20.jpg
 • А наприкінці розповім про корпусні вентилятори

  Отже, якщо тобі дуже хочеться поекспериментувати і ти не гидуєш зняти кожух з вентиляторами зі своєю LowProfile RTX 4060, то ця інформація для тебе. Метою встановлення вентиляторів замість штатної системи охолодження є зменшення шуму та температури.

  Відкрути кріплення для riser шлейфу і до нього прикрути пару вентиляторів 80х80х25 або 60х60х25, бажано Noctua, з іншими навряд чи вдасться досягти добрих результатів

  За підсумками 80мм будуть найтихішими й дадуть кращу температуру, 60мм лише трохи їм поступаються. Якщо в тебе вже є пара 60мм, то купувати нові 80мм немає сенсу.

 
23.jpg
24.jpg
18.jpg
 • Фінальна збірка.

  Акуратно Покладіть всі кабелі, використовуючи нейлонові стяжки. Перевірте, чи всі кабелі підключені. Встановіть кришку на корпус і прикрутіть гвинтами.

 
 
 
41.jpg
bottom of page