top of page

Сторінка Підтримки для

корпусів SLM3 7.5L

 

На цій сторінці ви знайдете всю необхідну інформацію, для збірки комп'ютера у корпусі SLM3 7.5L rev3 та rev4. Збірка в невеликих корпусах може бути непростим через компактного розташування комплектуючих. Наші поради допоможуть вам зібрати комп'ютер швидко і правильно. Просто дотримуйтесь наших порад і рекомендацій.
 

Збірка комп'ютера вимагає певних знань і навичок! Ця коротка інструкція показує послідовність складання та розрахована на користувачів, які вже збирали комп'ютери.

 
 
 
Screenshot_5 (2).jpg
Screenshot_4 (3).jpg
Screenshot_6.jpg
85.jpg
80.jpg
34.jpg
40.jpg
59.jpg
62.jpg

 1. Підготовка. Відкрутіть гвинти як показано на фото зліва для ревізії 3. Якщо у вас корпус ревізії 4, то покладіть корпус горизонтально (кнопка включення зліва) і відкрутіть гвинти зверху та збоку, зніміть кришку.. Переконайтеся, що ваші комплектуючі відповідають специфікації корпуса SLM3 7.5L. Якщо у вас є сумніви ви можете звернутись до нас за допомогою.   

 2. Установка Блоку Живлення.
  Корпус сумісний з форматами БЖ (Блок Живлення) SFX і SFX-L. Відкрутіть від корпусу кріплення БЖ. Прикрутіть його до блока живлення гвинтами з КПК (Комплект Постачання Корпусу). Встановіть БЖ із закрученим кріпленням у корпус та прикрутіть його гвинтами до корпусу. Увімкнути кабель живлення з кутовим роз'ємом до БЖ. Встановіть перемикач мережі на БЖ у положення "увімкнено", якщо такий є.

   

 3. Установка материнської плати. Ознайомтеся з інструкцією до вашої материнської плати (далі МП). Для вашої зручності Встановіть на неї все необхідне (Процесор, Кулер охолодження ЦП, ОЗУ, NVMe накопичувач, якщо використовується. Дотримуйтесь інструкцій виробника комплектуючих). Встановіть заглушку в корпус, якщо вона не закріплена на материнській платі, перед монтажем МП. Приєднати PCIe riser шлейф до МП, якщо плануєте встановлювати Відеокарту. Прикрутите МП до корпусу використовуючи гвинти з КПК і магнітну викрутку. 
   

 4. Установка Відеокарти. Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати Відеокарту.  Приєднати додаткове живлення відеокарти, до її монтажу, якщо це передбачено виробником відеокарти (дивіться інструкцію з встановлення вашої відеокарти в комплекті постачання відеокарти). Відкрутіть від корпусу куточок для кріплення відеокарти. Якщо необхідно, змініть положення різер шлейфу для відеокарти. Встановіть відеокарту в ризер шлейф і прикрутіть її до корпусу.   

 5. Установка СРО.
  Пропустіть цей крок якщо плануєте використовувати повітряний кулер. В даний корпус можна встановити компактну СРО (Систему рідинного охолодження) для ЦП, наприклад Asetec 645LT. Радіатори кріпляться до передньої панелі корпусу. Відкрутіть передню панель від корпусу. Прикрутіть до неї радіатор, використовуючи гвинти з КПК із головкою під потай. Прикрутіть передню панель до корпусу. Залежно від розміру радіатора, змінюється допустима довжина відеокарти!

  Розташування 1
  GPU mini-ITX: довжина <178mm, ширина <135mm, <два слоти (44мм) 
  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm
  СРО: тип Радіатора 120

  Розташування 2
  GPU mini-ITX: довжина <178mm, ширина <135mm, <два слоти
  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm
  СРО: тип Радіатора 120

  Розташування 3
  GPU mini: довжина <195mm, ширина <135mm
  <два слоти 
  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm
  СРО: тип Радіатора 92 (Asetek 645LT)

  Розташування 4
  GPU: довжина <305mm, ширина <135mm <два слоти (44мм) 
  Накопичувачі: SSD/HDD: 2 x 2.5" 5-7mm

  Розташування 5
  GPU: довжина <300mm, ширина <135mm <три слоти (55мм) 
  Накопичувачі: SSD M.2 

   

 6. Установка 2.5" накопичувачів.
  Пропустіть цей крок якщо не плануєте використовувати 2.5" накопичувачі. Приєднати інтерфейс до накопичувача. Відкрутіть кріпильну пластину від корпусу. прикрутіть до неї один або два накопичувачі. Прикрутіть пластину із накопичувачами до корпусу гвинтами.


   

 7. Фінальна Збірка.
  Акуратно покладіть всі кабелі використовуючи нейлонові стяжки з КПК. Перевірте підключені всі кабелі в тому числі кабель кнопки включення.  Тепер можна встановити кришку прикрутивши їх гвинтами. Також прикрутіть вертикальну підставку.

 
 
 
77.jpg
bottom of page